Archiwum kategorii Aktualności z rynku bankowego

Najnowsze Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadza do propozycji nowe Konto Oszczędnościowe, którego oproc wynosi 3,6proc w roku dla wszystkich zgromadzonych oszczędności, już od 1zł. Nowa propozycja dostępna jest zarówno dla nowych, oraz obecnych klientów Meritum Banku. Wszystkie przelewy wewnętrzne zlecane z tego rachunku są bezpłatne.

Lokata Słoneczna w Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do oferty dwumiesięczną Lokatę Słoneczną. Stałe oprocentowanie depozytu, w przypadku zdeponowania nowych środków, jest równe 4% w skali rocznej. Minimalna suma środków złożonych w ramach lokaty wynosi 1000 zł. Lokata może odnawiać się automatycznie.

5,5 proc. na Pierwszej Lokacie Meritum Banku

5,5 proc. proponuje Meritum Bank na 3-miesięcznej Pierwszej Lokacie, do której dostęp mają klienci otwierający bezpłatne Konto Zarabiające. Nowa stawka oprocentowania pozostaje jedną z najkorzystniejszych propozycji na rynku.

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty wynosi aktualnie 5,5 proc. rocznie dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł oraz 4,5 proc. dla kwot powyżej 20 tys. zł.

Aukcje lokat terminowych w Banku Millennium

Aukcje Lokat Terminowych to wyjątkowy na polskim rynku produkt, umożliwiający użytkownikom Millenetu wybranie warunków lokaty – kwoty i satysfakcjonującego oprocentowania. W dobie obniżek stóp procentowych to szansa na uzyskanie nawet 7 procent.

Aukcje 15-dniowych lokat zakładanych w drodze licytacji odbywają się raz w tygodniu, kończą zawsze w czwartki. Uzyskiwane stawki są za każdym razem rezultatem przebiegu danej aukcji. Podczas licytacji to klienci wybierają jaką kwotę będą lokować i jakie oprocentowanie będzie dla nich satysfakcjonujące. Jeśli oferta trafi do puli wygrywającej, bank tworzy lokatę na uzyskanych w drodze licytacji zasadach.

“7% na Dzień Dobry” od Toyota Bank

Z nową lokatą “7% na Dzień Dobry” klienci Toyota Bank mogą nie tylko otrzymać wysokie odsetki, ale zachowują całkowitą elastyczność dostępu do swoich oszczędności.

Nowa lokata Toyota Bank oprocentowana jest na 7 procent w skali roku, a odsetki naliczane są klientom już kolejnego dnia po założeniu. Czas trwania lokaty to 1 dzień. Z uwagi na taką konstrukcję lokaty klienci dostają swoje pieniądze wraz z odsetkami do użytku każdego kolejnego dnia, nie muszą, jak w przypadku lokat o dłuższym okresie, zamrażać zgromadzonych środków.