Archiwum kategorii Inwestycje alternatywne

Inwestowanie w diamenty – bezpieczne i zyskowne

diamentyPolacy coraz częściej myślą o przyszłości w kontekście niezależności finansowej, zwłaszcza w tym okresie życia, kiedy nie jest się już aktywnym zawodowo i przychodzi żyć wyłącznie z emerytury. Istnieje wiele sposobów gromadzenia i pomnażania kapitału, począwszy od lokat bankowych, poprzez fundusze inwestycyjne, aż po bezpośrednie inwestowanie w giełdę, nieruchomości czy ziemię.

złoto

Czy opłaca się jeszcze inwestować w złoto?

złotoDla wielu osób sposobem na zarabianie pieniędzy jest nie tylko praca zawodowa, ale i inwestowanie. Odbywa się ono w rozmaity sposób, można inwestować środki w ziemię, nieruchomości, w papiery wartościowe, w różnego rodzaju kruszce. Wszystko zależy od samego zainteresowanego oraz od zasobności jego portfela. Niektóre inwestycje, na przykład właśnie w nieruchomości wymagają posiadania sporego kapitału.

Złoto, srebro i brylanty w BOŚ Banku

BOŚ Bank we współpracy z Mennicą Polską wdrożył sklep internetowy, w którym klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej oferty zakupu złota inwestycyjnego w postaci sztabek i monet, srebrnych sztabek i brylantów.

Kupowane przedmioty są dostarczane w ciągu tygodnia od przyjęcia zamówienia. Rozliczenie płatności odbywa się z udziałem usługi „Płać z BOŚ”, która zapewnia jej całkowite bezpieczeństwo.